Oferty pracy

Na tej stronie możesz przeczytać więcej o dostępnych u nas stanowiskach. Nieustannie poszukujemy utalentowanych i innowacyjnych osób, dlatego chętnie przyjmujemy niezamówione aplikacje.

Dołącz do podróży w Tech Automation!

Poszukujemy inżyniera elektryka

Poszukujemy projektantów elektryków do naszego działu w Løsning. Tutaj będziesz częścią dobrze funkcjonującego zespołu z wysokimi sufitami, miejscem na wkład i profesjonalne sparingi oraz możliwością wniesienia wkładu we wspaniałą kulturę firmy.

Będziesz pracować przy projektowaniu i opracowywaniu schematów elektrycznych i paneli sterowania. Będziesz odpowiedzialny za własne projekty od początku do końca. Obejmuje to ścisły dialog z klientem, gdzie będziesz główną osobą kontaktową, jeśli chodzi o projektowanie, propozycje rozwiązań i przekazanie.

Posiadamy własny warsztat rozdzielnic i instalacji elektrycznych zarówno w Danii, jak i w Polsce. Tutaj również będziesz wnosił wkład w postaci wsparcia i wiedzy w swoim obszarze specjalizacji.

Naszą ambicją jest ustanowienie nowego standardu dokumentacji elektrycznej w branży. Dlatego szukamy kogoś, kto chce stawiać czoła wyzwaniom, myśleć nieszablonowo i tworzyć innowacyjne rozwiązania.

Jednocześnie jesteśmy zorientowani na klienta i chcemy dostarczać więcej niż się spodziewamy. Na przykład, zawsze używamy rysunków 3D podczas projektowania i konstruowania nowych tablic – już na etapie wyceny.
Preferowana jest praca nad projektami wewnętrznymi.

Jesteśmy certyfikowanym domem EPLAN, więc dla tych pracowników, którzy tego chcą, istnieje również możliwość uzyskania certyfikatu EPLAN.

Podstawowe zadania

  • Rozwój rozwiązań elektrotechnicznych
  • Główny partner sparingowy i osoba kontaktowa dla klienta w ramach projektów
  • Projekt elektryczny w SEE Electrical (w razie potrzeby EPLAN)
  • Zapewnienie zaopatrzenia w komponenty do płyt
  • Zarządzanie projektami od początku do końca na własnych projektach

Kwalifikacje zawodowe

  • Wykwalifikowany elektryk, elektroinstalator, główny inżynier, projektant instalacji elektrycznych lub podobny
  • Doświadczenie i chęć projektowania elektrycznych rozwiązań automatyki
  • Pewne doświadczenie z SEE Electrical (i/lub EPLAN)
  • Doświadczenie z elektryczną dokumentacją techniczną

Ty jako osoba

  • Energiczny, otwarty i elastyczny
  • Zorganizowany i zorientowany na cel
  • Potrafi utrzymać przegląd i kontrolę nad projektami
  • Zorientowany na rozwiązania i innowacyjny
  • Pozytywne nastawienie i dobry humor
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stanowiska, prosimy o kontakt z Jesperem Juulem, dyrektorem generalnym i współwłaścicielem, pod numerem telefonu +45 2540 0651 lub pod adresem jj@tech-automation.dk.

Poszukujemy konstruktorów paneli...

Czy masz doświadczenie w budowaniu paneli i paneli kontrolnych? Czy Ty również widzisz siebie w firmie, która kładzie nacisk na współpracę, dobre samopoczucie i rozwój zawodowy? W takim razie aplikuj na to stanowisko!

Odpowiedni konstruktor paneli będzie miał w końcu możliwość rozwinięcia się w projektanta, programistę, kierownika projektu lub cokolwiek innego. Tech Automation chce dać każdemu pracownikowi możliwość rozwoju w kierunku, który go napędza.
Opis stanowiska:
Poszukujemy zaangażowanego i kompetentnego konstruktora paneli/elektryka do budowy, testowania i rozwiązywania problemów z naszymi panelami. Jako konstruktor paneli w Tech Automation będziesz odgrywać kluczową rolę w naszym zespole i pomagać w zapewnieniu, że nasze panele spełniają najwyższe standardy jakości.
Zadania robocze:
  • Budowanie paneli dystrybucyjnych i kontrolnych zgodnie ze specyfikacjami i rysunkami
  • Kontrola jakości i testowanie płyt
  • Etykietowanie zgodnie z dokumentacją
  • Rozwiązywanie problemów i korekcja błędów
Kwalifikacje:
  • Wykwalifikowany elektryk lub równoważne wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w budowaniu paneli i tablic kontrolnych
  • Znajomość norm i przepisów elektrycznych
  • -Potrafisz czytać i rozumieć rysunki techniczne
  • Możesz pracować niezależnie
  • Masz otwarty umysł i interesujesz się swoją dziedziną
Oferujemy:
  • Ekscytujące stanowisko w nowej i dynamicznej organizacji
  • Możliwości profesjonalnych sparingów i rozwoju
  • Nieformalne środowisko pracy oparte na współpracy
  • Koncentracja na dobrym samopoczuciu
  • Elastyczne godziny pracy/równowaga między pracą a życiem prywatnym
  • Program śniadaniowy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Pokój dla graczy
  • Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami